Emilie De Ravin Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Melisa Sözen

YazarMesaj
hg-hvn

hg-hvn

Melisa Sözen Empty
MesajKonu: Melisa Sözen   Melisa Sözen EmptySalı Tem. 01, 2008 11:54 pm

Çok özel bir yüzü, parlak bir zekâsı, üstelik ilkeli oyuncu olan bir Melisa Sözen hikayesi.....

16 yaşına yeni girmiş, çıtı pıtı, kocaman gözlü bir kız çocuğu... Bir iş görüşmesine gelmiş, yanında annesi. Bu görüşme çok önemli, üzerinde sonradan kendisine şans getirdiğine inandığı siyah bir elbise. Ve içeri beklenen kişi girer, Çağan Irmak. Yıl 2001 ve henüz ortada değil "Babam ve Oğlum", "Asmalı Konak" bile yok. "Bir dakika cep telefonumu kapatayım" der küçük kız. Bu cümleyi bitirdiğinde rol onundur. İlk sinema filmi "Bana Şans Dile"yi çekecek olan Çağan Irmak, karşısında kendisini gerçekten dinlemeye hazır, akıllı ve hevesli bir oyuncu adayı olduğunu fark etmiştir çünkü...
Sinemamızın son yıllarda çıkış yapan isimleri arasında başı çeken Melisa Sözen 1985 yılında doğdu. Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan genç oyuncu 2001 yılında “Bana Şans Dile” ile sinemaya adım attı. Başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu canlandırdığı Tuba karakteri ile Şile Büyülü Fener Film Festivali’nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. Sonraki yıllarda rol aldığı diziler ve filmlerle aranılan oyuncular arasında başı çeken Sözen “Okul”, “O Şimdi Mahkum”, “Cenneti Beklerken”, “Eve Giden Yol 1914” gibi iddialı yapımlarda yer aldı.
hg-hvn

hg-hvn

Melisa Sözen Empty
MesajKonu: Geri: Melisa Sözen   Melisa Sözen EmptySalı Tem. 01, 2008 11:56 pm

Melisa Sözen I12160_szenjc9
Melisa Sözen I12164_szen2js5

Melisa Sözen
1 sayfadaki 1 sayfası