Emilie De Ravin Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Utandığımız Anlar :D

YazarMesaj
gökniL_cLaire

gökniL_cLaire

Utandığımız Anlar :D Empty
MesajKonu: Utandığımız Anlar :D   Utandığımız Anlar :D EmptyC.tesi Tem. 12, 2008 12:32 am

evet burada utandığımız anıları paylaşıcaz Very Happy
ben başlıyım:

7. sınıftayken inanılmaz yaramaz bir kızdım.sınıftan bir arkadaşım vardı oğlandı. çok güçsüzdü ve sürekli bnden dayak yiyordu.(ben de hiç olgun değildim çocuk gibi ona buna sataşıyodum lol! )
birgün o arkadaşımın hoşlandığı kızın önünde ona kız gibi güçsüzsün dedim.bana bile yetmiyor gücün yuh sana dedim.maksat kızdırmak Very Happy sonra bu beni koştırmaya başladı.yani o kadar kızacağını beklemiyordum. biz bununla okulun etrafında deli gibi koşuyoruz. ben de can havliyle kaçıyorum. en son biraz soluklanmak için durdum bir de ne göreyim!! hoşlandığım çocuk tam karşımda bana bakıyor.sonra arkadaşım yine geldi yanıma ve beni koşturmaya devam etti. tam bir manevra yapayım kurtulayım şundan derken....frenler koptu hızımı alamadan bir yapıştım yere Very Happy hem de hoşlandığım çocuğun önündeee Embarassed bütün okul o kadar gldü ki bana anlatamam...o günü hiç unutmayacağım.ama neyse ki bu olay 2,5 yıl öncesinde kaldı Very Happy

evet sizden de bekliyorum=)
http://avrillavignewhibley.realbb.net

Utandığımız Anlar :D
1 sayfadaki 1 sayfası